Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質普通 髮型沒什麼形狀 和照片不太一樣 有點掉毛。
顏色: 漸層
Price: NT$305
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Movie |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 43 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2303231731692209 |
Author: 8***9
Date:
Review: 材質普通 髮型沒什麼形狀 和照片不太一樣 有點掉毛。
顏色: 漸層
Author: a***2
Date:
Review: 綁起來會更好看,顯年輕時尚! CP值高: 高 易穿戴: 易穿戴 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 時尚
顏色: 漸層
Author: E***Y
Date:
Review: really love this 🥰 so cute😍
顏色: 漸層
Author: M***M
Date:
Review: تمام زي الصوره ❤️❤️👍👍👍👍
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.